home Móda a styl Plesová sezóna pomalu začíná, už máte ty pravé společenské šaty?

Plesová sezóna pomalu začíná, už máte ty pravé společenské šaty?

Chystáte svou dceru do tanečních a chcete, aby oblékla skvěle padnoucí plesové šaty? Nebo máte sama dost posedávání doma večer co večer a chcete třeba začít chodit do tanečních kurzů nebo jednoduše jen potřebujete doplnit váš šatník o pěkné společenské šaty pro každou významnější chvíli a příležitost? Nemusíte se obávat, že za šaty dáte celé jmění, ani si sjednávat opakované schůzky u švadleny, dnes už postačí internet a vědět, která barva a střih vám sedne a pak už jen vybírat, pěkně z domu.i-butik-holka-v-cernych-satech-nova

Každá žena by měla mít alespoň jedny

I když vás v nejbližší době nečeká žádná velká událost, na kterou by byly šaty zapotřebí, věřte, že minimálně jedny pěkné společenské šaty by ve skříni měla mít každá žena. Pozvánka do divadla nebo třeba na svatbu často přijde doslova ze dne na den a spěch není nejlepší rádce ani v tomto případě. Vybírejte v klidu a pěkně s předstihem. Pokud nemáte v úmyslu pořídit si šatů více, sázejte na jistotu v podobě černé. Až si je zamilujete, další se nebojte volit v pestřejšíchi-butik-holka-ve-fialovych barvách, nebojte se třeba něžné a romantické růžové a chybu určitě neuděláte ani smetanovými odstíny. Že se vám nechce běhat po buticích či salonech? Nevadí, navštivte online butik Radost a nechte si domů poslat šaty přesně podle vašich představ.

Ještě boty a kabelku a jde se do společnosti

Máte vybráno? Všechno je dokonalé? Ne? Ještě něco chybí? Pravda, boty! Tak bez těch by to tedy nešlo. Nějaké pěkné na klínku, které by šly pěkně do barvy s šaty? A k tomu ještě jedny do podzimního sychravého počasí, aby vás nezáblo od nohou a zároveň jste byla stylová? Váháte jaké vybrat? U těch společenských nepřeceňte své možnosti, mnoho žen, ve snaze o optické prodloužení nohou volí velmi vysoké podpatky, na kterých ale neumí chodit. Nohy tedy vypadají delší a žena o nějaké to kilo lehčí, ale v konečném důsledku působí spíše jako pokulhávající raněná gazela než jako něžná víla. Výšku podpatku tedy volte dle toho, kolik času budete v botách trávit a jak vám chůze na podpatcích jde a vyhovuje. U bot pro běžné nošení pak rozhodně volte eleganci v kombinaci s pohodlím. Teď už jen doladit s vhodnou kabelkou a vkusnými doplňky a plesová sezóno, třes se!

Spread the love